"Nareszcie wakacje"
- kategoria:
- Aktualności


20 czerwca to ostatni dzień zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2007/2008. W tym dniu we wszystkich szkołach odbyły się uroczyste apele i akademie. Uczniowie odebrali długo oczekiwane świadectwa. Na szczególną uwagę zasługuje uroczystość zakończenia roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupi pod Kępnem. Po 18 latach pełnienia funkcji wicedyrektora szkoły odszedł na emeryturę Pan Krzysztof Fiołka. Podziękowania za wieloletnią współpracę oraz życzenia pomyślności złożyli w imieniu organu prowadzącego Wicestarosta Kępiński Zenon Kasprzak i Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Andrzej Jóźwik.
Z okazji nadchodzących wakacji życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty samych pogodnych i radosnych dni.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906