05 Wrzesień 2022
Przedstawiciel Związku Harcerstwa Polskiego Tomasz Nawrocki, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie mł. kpt. Jakub Sobczak, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Kępnie nadkom. Mateusz Lewek
Występ Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Stoisko Zumba ze Świtezianką
Podczas Narodowego Czytania
Wicestarosta Kępiński Alicja Sniegocka, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kepiński Robert Kieruzal, Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kepiński Robert Kieruzal, Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska
Stoisko Rymotwórstwo z Wieszczem
Stoisko Kwiaciarnia Lilije
Stoisko Cukiernia Rybka
Stoisko Fotobudka z Nowogródka
Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska
Narodowe Czytanie

W sobotę, 3 czerwca na dziedzińcu LO nr I w Kępnie odbyło się Narodowe Czytanie. W tym roku „Panią Twardowską” przeczytali Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie mł. kpt. Jakub Sobczak, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Kępnie nadkom. Mateusz Lewek, przedstawiciel Związku Harcerstwa Polskiego Tomasz Nawrocki.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie wydarzenia oraz przybyłym gościom.

Do zobaczenia za rok!

Dziękujemy: Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Komenda Powiatowa Policji w Kępnie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie, PBP Książnica Pedagogiczna w Kaliszu Filia w Kępnie, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie, Liceum Ogólnokształcące Nr I im mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Kępnie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kępnie, Hufiec ZHP Kępno, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kępnie, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Aleksandra Tasmana w Kępnie.