16 Luty 2011

Starostwo Powiatowe w Kępnie ul. Kościuszki 5,63-600 Kępno
organizuje nabór kandydatów na kierownicze stanowisko urzędnicze :
Kierownik Wydziału Organizacyjnego

Oferta :OR. K .2110.1.2011 z dnia 16 lutego 2011r.

1.Zakres zadań wykonywanych na stanowisku urzędniczym :

1.Organizowanie pracy wydziału i podział zadań pomiędzy podległych pracowników .
2.Opracowywanie programów i planów zadań należących do wydziału.
3.Nadzór nad prowadzeniem sekretariatu Starosty.
4.Nadzór nad administrowaniem budynkami Starostwa oraz przedstawienie kosztów ich utrzymania.
5.Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem mienia Starostwa i nad prawidłowym gospodarowaniem środkami rzeczowymi.
6.Opracowywanie i realizacja planów finansowych budżetu Starostwa w części  dotyczącej Wydziału.
7.Nadzór nad prowadzeniem zakładowej działalności socjalnej wynikającej z ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych.
8.Nadzór nad elektronicznym obiegiem dokumentów.
9.Nadzór nad siecią informatyczną .

2.Wymagania związane ze stanowiskiem urzędniczym objętym naborem :
1.wykształcenie :
a.konieczne : wyższe,
b.preferowane :prawne,administracyjne,zarządzanie i marketing, informatyczne,
2)doświadczenie (staż pracy) :
a.konieczne :  3 lata ,
b.preferowane : doświadczenie w pracy administracyjnej na stanowisku kierowniczym,
3.umiejętności zawodowe :
a) konieczne : umiejętność organizacji i zarządzania w administracji,
b) preferowane : biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy pod presją
czasu, dobra organizacja pracy własnej, gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
4) obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej ,
5) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
6) brak skazania za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub
umyślne przestępstwo skarbowe,
7) nieposzlakowana opinia,
8) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

3. Oferty osób ubiegających się o wyżej wymienione stanowisko urzędnicze powinny zawierać :

1.kwestionariusz osobowy,
2.życiorys (c. v.),
3.list motywacyjny,
4.kserokopia dowodu osobistego,
5.kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz umiejętności zawodowe kandydata,
6.kopie świadectw pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia kandydata,
7.zaświadczenie o braku skazania za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (pobrane z Krajowego Rejestru Karnego),
8.oświadczenie kandydata o zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
9.zaświadczenie lekarskie,
10.oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych         osobowych  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wyżej wymienione stanowisko urzędnicze.

4. Oferty wraz wymaganymi dokumentami, o których mowa w punkcie 3, należy składać w zamkniętych kopertach : do dnia 4 marca 2011 r. do godz. 15.00
z dopiskiem ,,NABÓR - na kierownicze stanowisko urzędnicze – kierownik Wydziału Organizacyjnego ”

- miejsce składania ofert : Sekretariat Starostwa Powiatowego  w Kępnie, ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno.
5.Inne informacje :
Procedura naboru na stanowisko urzędnicze jest dwuetapowa i obejmuje :
I etap - kwalifikacja formalna - badanie złożonych ofert pod względem ich kompletności i spełnienia wymagań formalnych określonych w punktach 2 - 3;
- do II etapu dopuszcza się osoby zakwalifikowane w I etapie
II etap - kwalifikacja merytoryczna obejmująca :
- test  -składający się z 25 pytań,
Test odbędzie się dnia 10 marca 2011r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie przy ul. Kościuszki 5. o godzinie 9:00
-  z  5 –oma osobami, które uzyskały największą liczbę punktów z testu przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna z Komisją Rekrutacyjną powołaną przez Starostę Kępińskiego .
-informacja o wynikach naboru zostanie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego  w Kępnie.

Nazwa pliku Pobierz
KWESTIONARIUSZ OSOBOWY DLA OSOBY UBIEGAJACEJ SIE O ZATRUDNIENIE.pdf pobierz