04 Grudzień 2003
Zarząd wyraził zgodę na zagospodarowanie terenu przy ZSP nr 1 w Kępnie z przeznaczeniem na boisko szkolne, które wykonane zostanie z własnych środków placówki oświatowej.
|n|
|n|Zapoznano się także z odpowiedzią na interpelację przewodniczącej Komisji Edukacji i Promocji pani Ireny Dobrej, która została udzielona przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Kępnie.Na posiedzeniu przyjęto informację sekretarza powiatu pana Krzysztofa Dąbrowskiego dotyczącą analizy rozkładu jazdy pociągów, który będzie wprowadzony z dniem 14.12.03r.Zarząd nadal podtrzymuje swoją decyzję i stanowczo sprzeciwia się proponowanym zmianom przez PKP.Następnie zaakceptowano projekt umowy najmu pomieszczeń użytkowych w ZSP nr 1 w Kępnie dla Wyższej Szkoły zarządzania ”Edukacja” we Wrocławiu.W kolejnej części spotkania wysłuchano informacji wicestarosty Włodzimierza Mazurkiewicza na temat pobytu delegacji Powiatu Kępińskiego w Aurich, która przekazała listy intencyjne gmin naszego powiatu.W maju 2004 roku planowana jest rewizyta delegacji z Aurich.