03 Grudzień 2018

W poniedziałek, 3 grudnia podpisana została umowa na dostawę energii elektrycznej przez Kępińską Grupę Zakupową, której liderem jest Powiat Kępiński.
Grupa ta została utworzona celem pozyskania najkorzystniejszego dostawcy energii. Należy przypomnieć, że Kępińską Grupę Zakupową tworzą poza Powiatem Kępińskim następujące podmioty Gminy: Bedlno, Bolesławiec, Góra Świętej Małgorzaty, Koźminek, Krośniewice, Łanięta, Malanów, Piątek, Sośnie, Świnice Warckie, Władysławów, Żychlin. Grupa zakupowa w trybie przetargu nieograniczonego wyłoniła dostawcę energii, którym będzie firma TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.

Oferta tego podmiotu okazała się najkorzystniejszą w oparciu o podane w SIWZ kryterium wyboru. TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. dostarczać będzie energię elektrycznym wszystkim członkom grupy zakupowej w terminie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.

Dostawa energii elektrycznej obejmuje dwie części:

Częśc I – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów

Częśc II - Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego.