04 Grudzień 2018

Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego - Jolanta Jędrecka wzięła udział w otwarciu wystawy prac świątecznych uczniów ZSS w Słupi pod Kępnem.  Wydarzenie miało miejsce we wtorek, 4 grudnia w Bibliotece Powiatowej w Kępnie.

Wystawa tradycyjnie już wzbudziła ogromne zainteresowanie. Przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem stroiki i ozdoby świąteczne rozchodziły się błyskawicznie.

Jolanta Jędrecka gratulowała uczniom i ich wychowawcom tak wspaniałych prac.

- Możecie być z siebie dumnie - przyznała. - Zwracam się zarówno do uczniów, jak i ich nauczycieli. Prace są naprawdę fantastyczne. Gratulują wszystkim pomysłu i zaangażowania.

Gratulacje i życzenia świąteczne uczestnikom wystawy złożył w imieniu Starosty Kępińskiego, naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu - Marcin Wiśniewski.