28 Maj 2018

Wicestarosta Grażyna Jany wzięła udział w uroczystym otwarciu Podwórka Nivea przy Zespole Szkół Specjalnych w Słupi p. Kępnem. Uroczystość odbyła się w sobotę, 26 maja.

W spotkaniu uczestniczyła cala społeczność szkolna, rodzice oraz zaproszeni goście: minister Andżelika Możdżanowska, wicestarosta Grażyna Jany, prezes Stowarzyszenia LGD Wrota Wielkopolski – Grzegorz Grzunka, dyrektor Biura Poselskiego Bożeny Henczycy– Ewelina Pieles, sołtys Olszowy – Grzegorz Berski, przedstawiciel gminy Łęka Opatowska, dyrektor zaprzyjaźnionej szkoły na Malcie - Randall Cilia.

Na uroczystość przybyli również harcerze z Komendy Hufca w Kępnie, przedstawiciele Policji oraz motocykliści, którzy pomagali w głosowaniu, dzięki któremu właśnie w Słupi wybudowano Podwórko Nivea.. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała dyrektor ZSS - Beata Lebek oraz zaproszeni goście. ZSS w Słupi pod Kępnem dziękuje wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że dzieci z tej szkoły mają miejsce, w którym nie tylko mogą się bawić, ale również rozwijać swoje talenty naukowe i artystyczne.