22 Listopad 2004
Policjanci z KPP w Kępnie zwyciężyli w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej Powiatowych Komend Policji o Puchar Starosty Kępińskiego, Jerzego Trzmiela.
|n|
|n|W spotkaniu finałowym po bardzo zaciętym meczu pokonali oni 3:2 swoich kolegów z Oleśnicy.
|n|W rozegranym w Kępnie turnieju wystartowali reprezentanci 6 komend. Obok gospodarzy w piłkarskiej rywalizacji udział wzięli funkcjonariusze z: Wieruszowa, Ostrzeszowa, Namysłowa, Oleśnicy i Kluczborka.
|n|Świetnie spisali się gospodarze. W eliminacjach najpierw pokonali drużynę z Namysłowa, a później rozgromili bardzo wysoko, bo aż 9:0 reprezentację KPP w Ostrzeszowie. W finale walczyli z drużyną z Oleśnicy. W spotkaniu decydującym o trzeciej lokacie piłkarze - policjanci z Kluczborka zwyciężyli ekipę z Namysłowa.
|n|Królem strzelców turnieju został Krzysztof Ludwiczak z KPP w Kępnie.