09 Październik 2020
Przyłącz się do akcji Starostwa Powiatowego w Kępnie: „KTO NIE NOSI TEN ROZNOSI”
Przyłącz się do akcji Starostwa Powiatowego w Kępnie:

„KTO NIE NOSI TEN ROZNOSI”

Nośmy maseczki, które nie tyle chronią nas samych, ile ograniczają rozpylanie wirusa w powietrzu z każdym oddechem, kaszlem czy mówieniem.

Nawet 80% ludzi przechodzi chorobę COVID-19 jak zwykłe przeziębienie lub bezobjawowo. Wiele osób zatem nie wie nawet, że jest nosicielem groźnego wirusa.

Dzięki noszeniu maseczek w miejscach publicznych, sklepach czy instytucjach ograniczona zostanie liczba zakażonych osób.

COVID-19 szerzy się między ludźmi drogą kropelkową.

Nośmy maseczki, które nie tyle chronią nas samych, ile ograniczają rozpylanie wirusa w powietrzu, z każdym oddechem, kaszlem, mówieniem. Mniej wirusów będzie nie tylko w powietrzu, ale też na klamkach, poręczach, guzikach w windzie czy artykułach sklepowych i tych wszelkich innych miejscach z którymi mamy kontakt w przestrzeni publicznej.

Przestrzegając wszystkich zaleceń, ratujemy ludzkie życie.

Nosząc maseczki w przestrzeni publicznej, ratujemy je podwójnie.

Pobierz plakat, zamieść na facebooku, wywieś w korytarzu, na klatce schodowej przy wejściu do sklepu i wszędzie tam, gdzie uznasz to za konieczne.

A tak naprawdę reaguj, kiedy widzisz kogoś bez maseczki w sklepie czy innym miejscu publicznym.

kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz