18 Sierpień 2020
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Naczelnik Wydziału Oświaty, Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie Karina Zalesińska, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie Barbara Howis, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem Alicja Zimoch oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kępnie Elwira Leśniewicz-Drzazga.
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie  Karina Zalesińska, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie Barbara Howis, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem Alicja Zimoch oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kępnie Elwira Leśniewicz-Drzazga.
Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik
We wtorek 18 sierpnia odbyła się narada                   z dyrektorami placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kępiński.             W trakcie spotkania omówiono obecną sytuację związaną z przygotowaniem do nowego roku szkolnego oraz kwestie bezpieczeństwa uczniów w związku z trwającą pandemią.

W naradzie uczestniczyli: Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Naczelnik Wydziału Edukacji           i Sportu Andrzej Jóźwik, Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie Karina Zalesińska, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie Barbara Howis, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem Alicja Zimoch oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kępnie Elwira Leśniewicz-Drzazga.