08 Listopad 2003
Dnia 8 listopada w Ostrowie Wlkp. miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów Marszałka uczniom i studentom południowej Wielkopolski.
|n|
|n|Jako kryteria przyznania stypendiów brano pod uwagę wyniki w nauce oraz sytuację materialną młodzieży. Wśród wyróżnionych najliczniejszą grupę stanowili przedstawiciele powiatu kępińskiego.
|n|Stypendia otrzymali: Małgorzata Dyla, Wioletta Kaczmarzyk, Ewa Kunz, Kinga Maciejewska, Marcin Moś, Krzysztof Tęsiorowski, Marta Udała (uczniowie) oraz Jarosław Albert, Karolina Belka, Anita Dachowska, Urszula Dembicka, Karol Sikora, Magdalena Urbańska, Andrzej Zaremba (studenci). Stypendia wręczał Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Kazimierz Kościelny. Starostwo Powiatowe w Kępnie reprezentowali wicestarosta Włodzimierz Mazurkiewicz oraz kierownik WOKiS Andrzej Jóźwik.