25 Listopad 2003
23 listopada 2003 roku odbył się V Finał Powiatowego Przeglądu Piosenki "PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO", zorganizowany przez Urząd Gminy w Bralinie i Starostwo Powiatowe w Kępnie.
|n|
|n|Z pośród ponad 100 wykonawców , jury w składzie : Monika Paprocka , Robert Matuszewski, Krzysztof Kantecki wyłoniło 22 finalistów w 3 kategoriach wiekowych. W I kategorii / klasa I – III / I miejsce zajęły Ola i Martyna Kaczor -opiekun Ewa Olek. W II kategorii / Klasa IV – VI / I miejsce zajęła Anna Rybak- opiekun Justyna Zinkowska. W III kategorii / gimnazja / I miejsce zajęła Daria Fingas- opiekun Jacek Klyta. Nagrodę specjalną jury przyznało zespołowi wokalnemu "Song" - opiekun Justyna Zinkowska. Nagrodę Starosty Powiatu Kępińskiego Jerzego Trzmiela otrzymała Dobrawa Kłodnicka. Nagrodę Wójta Gminy Bralin Mariana Kucharzaka otrzymała Julia Łuczka.