05 Grudzień 2003
5 grudnia 2003 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie odbył się V Powiatowy Konkurs Ortograficzny "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII".
|n|
|n|W etapie powiatowym 12 uczniów zmagało się z tekstem napisanym przez panią Jadwigę Miesiąc, sprawdzającym cztery zasady ortograficzne. Nad organizacją Konkursu z ramienia ZSP nr 2 czuwały polonistki mgr Aleksandra Klimecka , mgr Maria Rachlak, mgr Barbara Noculak oraz wicedyrektor mgr Barbara Mędel . Laureaci konkursu to : I miejsce Tomasz Wożniak ( LO NR I Kępno, opiekun Maria Walek ) ; II miejsce Dorota Dąbrowska ( ZSP nr 1 Kępno, opiekun Monika Potocka) III miejsce Szczypek Damian ( ZSP nr 2 Kępno, opiekun Ewa Pruchnicka - Kowalczyk ) oraz Emilia Wolna ( ZSP w Słupi, opiekun Maria Jendro ). Wyróżnienia przyznano Kamili Feja i Mateuszowi Krzywda ( LO NR I Kępno ). Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Kępnie.