17 Grudzień 2018

Samorządowe władze Powiatu Kępińskiego wzięły udział w wigilijnym spotkaniu Gminy Kępno, które w Domu Ludowym w Kierznie.

Powiat Kępiński reprezentowali: przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego - Jolanta Jędrecka, starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka i członek Zarządu Powiatu Kępińskiego - Marek Potarzycki. Powiatowi rajcy przekazali na ręce gospodarzy życzenia świąteczne dla wszystkich mieszkańców Gminy Kępno.

Wszystkich zebranych powitała sołtys Kierzna Ewa Pastusiak oraz dyrektor Szkoły Podstawowej Maria Burzała, dziękując gościom za przybycie i przekazując świąteczne życzenia. Przestawienie jasełkowe dla uczestników spotkania przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Kierznie