31 Maj 2021
 starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, skarbnik Marcin Trojak, członkowie zarządu: Renata Ciemny, Krystyna Możdżanowska, Marek Potarzycki
W poniedziałek 31 maja dobyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Powiatu Kępińskiego.

W jego trakcie członkowie zarządu zapoznali się z postępami prac w obrębie największych inwestycji realizowanych aktualnie przez Powiat Kępiński w tym  m.in. budową hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym N I w Kępnie oraz przebudową ulicy Dworcowej. Warto nadmienić, że w obu wyżej wymienionych przypadkach prace są już bliskie ukończenia.

Ponadto członkowie zarządu zapoznali się ze stanem dróg powiatowych na terenie wszystkich siedmiu gmin współtworzących powiat kępiński, udając się w miejsca gdzie stan dróg jest najgorszy.