30 Marzec 2004
Dnia 29 marca 2004 roku odbył się etap powiatowy XI Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym organizowany od pięciu lat przez Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Kępnie.

W tym roku udział wzięły gimnazja z Baranowa, Kępna (Nr 2), Rychtala, Lasek, Trzcinicy.
Decyzją jury w składzie: przewodniczący Wicestarosta Włodzimierz Mazurkiewicz, z-ca przewodniczącego Przewodniczący Rady Powiatu Czesław Kokot, sekretarz Kierownik WOKSiP Starostwa Powiatowego Andrzej Jóźwik powiat kępiński reprezentować będą na eliminacjach wojewódzkich w Koninie: Natalia Borusiewicz z Gimnazjum w Krążkowach opiekun: mgr Maria Balcerzak,Karolina Przybylska z Gimnazjum w Rychtalu opiekun: mgr Zdzisław Mikołajczyk.