16 Sierpień 2004
Szanowni Państwo !
|n|Pragnę niniejszym serdecznie zaprosić do udziału w piątej już edycji „Targów Przemysłu Meblowego i Przedsiębiorczości Kępno ‘2004”, które odbędą się w dniach 27-29.08.2004 roku w Kępnie na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Kępnie przy ul.Walki Młodych 9 oraz otaczającego terenu.
|n|Powiat Kępiński leży w południowej części Wielkopolski i liczy ponad 55 tys. mieszkańców. Skupia siedem gmin, a jego powierzchnia wynosi 608 km kw.
|n|Należymy do jednych z największych „zgłębi meblowych” w Polsce.
|n|Chcemy aby w czasie trwania Targów zaprezentowali się przedstawiciele różnych branż i specjalności. Nasze Targi mają być okazją do zaprezentowania Państwa produktów szerokiej rzeszy zwiedzających, zarówno handlowców jak i potencjalnych klientów. Dla wystawców ma to być również okazja do bezpośrednich kontaktów i rozmów.
|n|Od pięciu lat jesteśmy organizatorem powyższej imprezy. Z roku na rok swoje wyroby i oferty handlowe prezentuje coraz większa liczba producentów, handlowców , instytucji bankowych czy ubezpieczeniowych. W pierwszych targach udział wzięło 25 firm, w drugich 39, w trzecich 44, natomiast w 2003 roku uczestniczyło już 51 firm i instytucji. W tegorocznych targach udział wezmą także podmioty gospodarcze ze Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy i Chorwacji.
|n|Patronat gospodarczy nad Targami prowadzi Forum Społeczno-Gospodarcze w Kępnie.
|n|Powołana zostanie Kapituła Targowa, która dokona oceny wystawców i ich produktów oraz przyzna 8 statuetek w tym nagrodę główną Grand Prix.
|n|Tegorocznym targom będą towarzyszyły seminaria m.in. nt. pozyskiwania środków na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, najnowsze informacje dot. handlu zagranicznego w tym krajów spoza UE oraz spotkania z organizatorami podobnych targów w Brnie, Bratysławie i Budapeszcie.
|n|Liczymy na Państwa obecność w gronie wystawców i jesteśmy przekonani, że udział w V Powiatowych Targach Przemysłu Meblowego i Przedsiębiorczości w Kępnie będzie źródłem prawdziwej satysfakcji.
|n|W przypadku zainteresowania Państwa naszą ofertą proszę o kontakt z Komisarzem Targów Panem Krzysztofem Dąbrowskim – Sekretarzem Powiatu Kępińskiego w celu omówienia szczegółów. Telefon kontaktowy 062/7828982 lub 509393533.
|n|
|n|Z poważaniem|n|Starosta Kępiński|n|Jerzy Trzmiel