30 Listopad 2020
Zostań Świetym Mikołajem!
Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe dla 63 podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Rzetni. Każdy z nas pisał w swoim życiu choć raz list do Świętego Mikołaja, w tym roku zrobili to również podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Rzetni.

Pomóżmy Mikołajowi odpowiedzieć na nie wszystkie.

Akcja Powiatu Kępińskiego „Zostań Świętym Mikołajem” jest bardzo prosta :

• Odbierz list w Starostwie Powiatowym w Kępnie na ulicy Kościuszki 5
  • Przeczytaj list
  • Napisz coś w odpowiedzi
  • Postaraj się zrealizować małe marzenia opisane w liście. Najważniejsza jest chęć nawiązania kontaktu, złożenie życzeń i pamięć o ludziach, którzy nie zawsze mogą liczyć na świąteczne życzenia. List to również drobny podarek, o którym piszą autorzy listów
  • Przekaż prezent opatrzony imieniem podopiecznego do biura podawczego Starostwa Powiatowego w Kępnie, a my dostarczymy go do Domu Pomocy Społecznej.
  • Kwota realizacji prezentu do 50 zł

Listów jest zaledwie 63, więc kto pierwszy ten lepszy!

Od poniedziałku 30 listopada listy można odebrać w biurze podawczym Starostwa Powiatowego. Upominki można dostarczać do 11 grudnia.

Szczegóły akcji pod numerem telefonu 62 782 89 68.