20 Maj 2019

18 maja w Siemianicach odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Matki, którą połączono z jubileuszem 60 – lecia istnienia Koła Gospodyń Wiejskich w Siemianicach. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, po której wszyscy goście udali się do miejscowego Domu Parafialnego, gdzie program artystyczny przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Siemianicach. Młodzi artyści zaprezentowali swoje wokalne, taneczne i aktorskie umiejętności. Po występie głos zabrała Przewodnicząca Koła Maria Skotnik, która złożyła życzenia wszystkim mamom z okazji ich nadchodzącego święta oraz Jubileuszu Koła. Powiat Kępiński reprezentował Marcin Wiśniewski naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu.