23 Wrzesień 2009

AWANS ZAWODOWY
23 września br. na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania awansu zawodowego na stopień  nauczyciela mianowanego  pedagogom z kępińskich szkół ponadgimnazjalnych.
Z rąk Wicestarosty Kępińskiego Zenona Kasprzaka oraz Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Andrzeja Jóźwika  akt nadania awansu zawodowego otrzymali: Pani Ewa Moska nauczycielka języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym Nr I  w Kępnie, Pan Grzegorz Mikołowski nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie, Pani Katarzyna Górka nauczycielka biologii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie, Pani Barbara Gruszka nauczycielka teoretycznych przedmiotów zawodowych ekonomicznych, hotelarskich  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, Pan Jacek  Ślak nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych drzewnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, Pani Anna Krawczyk  nauczycielka matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  w Słupi pod Kępnem, Pani Małgorzata Blabuś  nauczycielka matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 2 w Kępnie, Pan Piotr Krymiec  nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 2 w Kępnie.

W uroczystości wręczenia awansów uczestniczyli również dyrektorzy szkół prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Kępnie. Składając gratulacje nowo mianowanym nauczycielom Wicestarosta wraz Kierownikiem WOKSiP życzyli  satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.