18 Styczeń 2010

14 stycznia 2010 roku w Zespole  Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu. Rozegrano sześć meczy system „każdy z każdym”. W wyniku rywalizacji sportowej wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
I miejsce i tytuł Halowego Mistrza Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych wywalczyła drużyna ZSP Nr 2 w Kępnie. II miejsce zajęła reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie, III miejsce ZSP w Słupi pod Kępnem oraz IV miejsce  LO Nr I w Kępnie.
Najlepszym zawodnikiem został Sebastian Joniak z ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszym strzelcem okazał się Tobiasz Trzęsicki z ZSP Nr 2 w Kępnie,  najlepszym bramkarzem wybrano Mariusza Olesiaka również ZSP Nr 2 w Kępnie.
Ufundowane przez Starostę Kępińskiego nagrody w jego imieniu wręczył Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie Andrzej Kowalczyk.