03 Luty 2010

Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie otrzymał wyróżnienie za realizację  akcji "Ogólnopolski Tydzień Kariery". Patronat nad tym wydarzeniem objęły Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.  Akcja skierowana była do uczniów  szkół ponadgimnazjalnych oraz osób bezrobotnych, których sytuacja na lokalnym rynku pracy jest wyjątkowo trudna. Przedsięwzięcie realizowano w ramach współpracy z Wydziałem Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Kępnie, dyrektorami szkół ponadgimnazjaklnych, Liderem Klubu Pracy w Bralinie i Urzędem Gminy w Baranowie.
Zaszczytne wyróżnienie odebrała Dyrektor PUP Jolanta Kubiak wraz z doradcą zawodowym Iwoną Rataj oraz pośrednikiem pracy Adrianem Ambrozikiem. Więcej informacji: pupkepno.pl