21 Grudzień 2010
Dnia 19 grudnia w sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie odbył się Mikołajkowy Turniej w Siatkówce Mężczyzn o Puchar Starosty Kępińskiego. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn z powatu kępińskiego. W wyniku rywalizacji sportowej I miejsce zajęła reprezentacja Towarzystwa Gimnastycznego "Sokoł" w Kępnie. II miejsce zajęła reprezentacja juniorów Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" w Kępnie. Miejsce trzecie zajęła reprezentacja Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego  "Czarni" przy ZSP Nr 1 w Kępnie. Miejsce czwarte przypadło reprezentacji TKKF-u "Przemysław" w Kępnie. Miejsce piąte zajeł reprezentacja  LZS-u w Kuźnicy Trzcińskiej. Najlepszym  siatkarzem turnieju został Rajmund Barteczka z TG "Sokół" w Kępnie. Pamiątkowe puchary, statuetkę dla najlepszego zawodnika,dyplomy wręczali w imieniu Starosty Kępińskiego Włodzimierza Mazurkiewicza Przewodnicząca Rady Gminy w Perzowie Pani Danuta Froń, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie  Pan Grzegorz Zapolny, Powiatowy Organizator Sporu Pan Adam Kłodnicki.