17 Listopad 2011

W dniu 17 listopada 2011 roku w sali gimnastycznej ZSP Nr 2 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do turnieju Przystąpiły cztery reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. W pierwszym meczu ZSP w Słupi uległ ZSP Nr 2 w Kępnie 1:2. Kolejny mecz to bezbramkowe spotkanie między LO Nr I i ZSP Nr 1 w Kępnie. W trzecim meczu gospodarze turnieju zremisowali z ZSP Nr 1 1:1. ZSP w Słupi odniósł zwycięstwo nad LO Nr I 3:1. ZSP Nr 2 w Kępnie pokonał drużynę z LO Nr I 4:1. Ostatni mecz to spotkanie pomiędzy ZSP Nr 1 i ZSP w Słupi. Mecz ten decydował o miejscu drugim w turnieju. Do ostatnich minut utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Na piętnaście sekund przed końcem meczu piłkarze ZSP Nr 1  w desperackim ataku zdobyli bramkę, która pozwoliła zająć drużynie drugie miejsce. Najlepszym snajperem został Wojciech Drygas z ZSP w Słupi pod Kępnem. Najlepszym zawodnikiem okazał sie Łukasz Walczak z ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszy bramkarz to reprezentant ZSP Nr 1 w Kępnie Mateusz Gruszka. Pamiątkową statuetkę, dyplomy i piłki do halówki wręczył w imieniu Starosty Kępińskiego Włodzimierza Mazurkiewicza Dyrektor ZSP Nr 2 w Kępnie Andrzej Kowalczyk. Do finału rejonu kaliskiego, który odbędzie się 30 listopada w sali ZSP Nr 2 w Kępnie awans uzyskały dwie reprezentacje z naszego powiatu: ZSP Nr 2 i ZSP Nr 1 w Kępnie.