Strona główna Wydarzenia
03 Listopad 2011
kategoria:
Aktualności
W dniu 3 listopada odbyły sie Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach "XIII Licealiady 2011/2012". Do turnieju przystąpiły cztery reprezentacje szkół naszego powiatu.W wyniku rywalizacji sportowej I miejsce zajęła reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie. Miejsce drugie przypadło ZSP w Słupi pod Kępnem. Miejsce trzecie zajęła reprezentacja LO Nr I w Kępnie. Czwarte miejsce przypadło reprezentacji  ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszym bramkarzem Turnieju został Miłosz Mrugała z LO Nr I w Kępnie, najlepszym strzelcem okazał się Patryk Szubert z ZSP w Słupi pod Kępnem. Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Miłoszowi Szefnerowi z ZSP Nr 1 w Kepnie. Pamiątkowy puchar dla Mistrzów Powiatu oraz piłki do piłki ręcznej dla każdej z uczestniczących drużyn oraz dyplomy wręczył w imieniu Starosty Kępińskiego Włodzimierza Mazurkiewicza Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki