28 Wrzesień 2009

28 września na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyła się XXXVIII zwyczajna Sesja Rady Powiatu Kępińskiego w trakcie, której podjęto uchwały         w sprawach : zmian budżetu i w budżecie powiatu na 2009 rok, określenia warunków częściowego lub całkowitego zwalniania rodziców z opłat za pobyt dziecka oraz osoby pełnoletniej w rodzinie zastępczej, określenia warunków częściowego lub całkowitego zwalniania rodziców, osób pełnoletnich, opiekunów prawnych lub kuratorów z opłat za pobyt dziecka lub osoby pełnoletniej                     w placówkach opiekuńczo wychowawczej.
Sesja była również okazją do uroczystego pożegnania dotychczasowego Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie Bronisława Pazdyki. W imieniu Zarządu Powiatu Kępińskiego serdeczne podziękowania za wieloletnią wzorową pracę na stanowisku Dyrektora przekazał Starosta Jerzy Trzmiel.  W swoim wystąpieniu podkreśli starania dotychczasowego dyrektora  które sprawiły, że kępiński szpital cieszy się renomą i poważaniem. Starosta dziękował za lata owocnej współpracy oraz za to, że   „zawsze szliśmy obok siebie, równolegle, nigdy naprzeciwko”.
W imieniu Rady Powiatu Kępińskiego, podziękowania przekazał również Przewodniczący Rady Franciszek Trąpczyński. Przewodniczący dziękował za „owocną współpracę, która  była dla nas prawdziwą przyjemnością.  Motywował nas Pana entuzjazm i poświęcenie. Jesteśmy przekonani, że Pana działalność na rzecz Kępińskiego Szpitala będzie nam jeszcze długo służyć"