03 Luty 2010

30 stycznia w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Starosty Kępińskiego. W turnieju tradycyjnie uczestniczyły reprezentacje z Oleśnicy, Wieruszowa, Ostrzeszowa, Namysłowa, Kluczborka i Kępna. Zawody otworzył Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel oraz Komendant Powiatowy Policji w Kępnie mł. insp. Krzysztof Zimny.
Podczas ceremonii odczytany został list intencyjny przekazany przez Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.
W wyniku rywalizacji sportowej wynikiem 4:1, zwyciężyła drużyna KPP w Kępnie w składzie: mł. insp. Krzysztof Zimny, nadkom. Ireneusz Lewicki, kom. Robert Ciesielski, podkom. Robert Ignasiak, asp.sztab. Dariusz Sodomski, mł. asp. Tomasz Urbaniak, mł. asp. Krzysztof Ludwiczak, sierż. sztab. Andrzej Sułkowski, sierż. Jarosław Gajda oraz sierż. Paweł Marczyk. Drugie miejsce zajęła reprezentacja KPP w Namysłowie, trzecie KPP w Kluczborku.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Ludwiczak z KPP w Kępnie. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Krzysztof Markiewicz z KPP w Oleśnicy oraz tytuł najlepszego bramkarza przypadł Wojciechowi Stępień z KPP w Namysłowie.