01 Grudzień 2010

Dnia 26 listopada na dwóch salach gimnastycznych w ZSP Nr 1 w Kępnie odbył się VIII Miedzywojewódzki Turniej w Siatkówce Chłopców o Puchar Prezesa MUKS "Czarni' przy ZSP Nr 1 w Kępnie.W turnieju uczestniczyło sześć drużyn z ościennych województw: ZS z Milicza-województwo dolnosląskie, ZS Nr 1 w Wieluniu-województwo łódzkie, UKS "Tygrysy" Krzepice -województwo ślaskie, ZSP Nr 1 w Praszce-województwo opolskie,MUKS "Czarni"-dwa zespoły -województwo wielkopolskie. Celem turnieju jest popularyzacja satkówki w szkołach ponadgimnazjalnych w małych miasteczkach z ościennych województw. Tradycyjnie jak co roku pomoc w organizacji imprezy zadeklarowało Starostwo Powiatowe w Kepnie fundując puchary i statuetki dla drużyn uczestniczących w turnieju.Puchary i statuetki oraz pamiątkowe dyplomy wręczył Prezes MUKS "Czarni" Zygmunt Nowacki oraz Wicedyrektor Szkoły Adam Mikołowski.

Nazwa pliku Pobierz
Komunikat.pdf pobierz