10 Luty 2011
W dniu 8 lutego br. już po raz trzeci odwiedził Starostwo Powiatowe w Kępnie Pan Tomasz Pawłowski  nazywany przez wszystkich „Tomkiem Wędrowniczkiem”.
Pasjonata samorządowców serdecznie powitał Starostę Kępińskiego Włodzimierza Mazurkiewicza. To już odwiedzony  366 Starosta  w kraju i 1744 samorządowiec.
Tomasz Pawłowski ma 41 lat jest wychowankiem domu dziecka w Ełku. Od 1989 roku podróżuje po Polsce odwiedzając ośrodki pomocy społecznej oraz urzędy. Tomek ma niezwykłą pasję – prowadzi prywatne kroniki, zbiera wpisy, pozdrowienia, pieczątki urzędników polskich miast oraz ośrodków pomocy. Jest niezwykle pogodną i radosną osobą, która ma niesamowicie dobrą pamięć. Pieszczotliwie nazywany Wędrowniczkiem zna z imienia i nazwiska niemal wszystkie osoby, które miał już okazję odwiedzić.