07 Kwiecień 2017

Wojewoda Wielkopolski - Zbigniew Hoffmann przebywający z wizytą w Kępnie odwiedził w piątek, 7 kwietnia Starostwo Powiatowe w Kępnie. Spotkał się ze Starostą Kępińskim - Witoldem Jankowskim.

W spotkaniu uczestniczyli także Burmistrz Miasta i Gminy Kępno - Piotr Psikus oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Kępnie - Andrzej Stachowiak.

Starosta Witold Jankowski rozmawiał z Wojewodą Zbigniewem Hoffmannem o powiatowych inwestycjach, których ostatnio w Powiecie Kępińskim realizuje się naprawdę dużo.

- Podziękowałem za otrzymane wsparcie na realizację inwestycji drogowych w naszym powiecie - przyznał starosta Witold Jankowski. - Rozmawialiśmy oczywiście o planowanych inwestycjach w kępińskim szpitalu.

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann otrzymał także zaproszenie do odwiedzenia Powiatu Kępińskiego.

Nie znaleziono galerii.