15 Październik 2003
Dnia 10 października w Zespole Szkół Specjalnych w Kępnie miała miejsce doniosła uroczystość: 25 lecie szkoły.
|n|
|n|Rozpoczęła się ona Mszą Św., po której zaproszeni goście przeszli do kina Sokolnia, gdzie wzięli udział w części oficjalnej. Po przedstawieniu historii szkoły dyrektor L. Fijałkowski podziękował za pracę na rzecz szkoły swojemu poprzednikowi, nauczycielom i pracownikom, którzy związani byli ze szkołą od chwili jej powstania a także sponsorom i władzom samorządowym, dzięki którym stworzono w obiekcie doskonałe warunki do pracy z dziećmi i młodzieżą.
|n|
|n|Przybyli goście złożyli na ręce dyrektora życzenia dalszych sukcesów. Byli wśród nich m.in. Starostowie Powiatu Kępińskiego Jerzy Trzmiel i Włodzimierz Mazurkiewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, Wójt Gminy Baranów Jan Sarnowski, Wójt Gminy Bralin Marian Kucharzak, wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu Maria Jankowska oraz dyrektorzy szkół, kierownicy jednostek, sponsorzy.
|n|
|n|Całość zakończyła wzruszająca akademia przygotowana przez nauczycieli i młodzież. Następnie goście przeszli do budynku szkoły, gdzie obejrzeli wystawę podsumowującą dorobek placówki.