16 Luty 2010

Nagrodę odebrały piłkarki ręczne z ZSP Nr 1 w Kępnie - Złote Medalistki Mistrzostw Wielkopolski. Reprezentanci LO Nr I w Kępnie: Złoci  Medaliści Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych, Srebrni Medaliści w Sztafecie 4x400 m w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce, Brązowi Medaliści w punktacji drużynowej w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w Biegu na Orientację, Brązowi Medaliści w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Szachach oraz Srebrny Medalista Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski w Szachach Andrzej Szybka.
 Szczególne podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do zawodów: Barbara Ślęk z LO Nr I w Kępnie , Edyta Rybczyńska z LO Nr I w Kępnie, Dariusz Lemanik z LO Nr I w Kępnie oraz Sławomir Nowicki z ZSP Nr 1 w Kępnie.
 Wszyscy wyróżnieni zostali nagrodzeni przez Starostę Kępińskiego listami gratulacyjnymi oraz nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo Rada Powiatu Kępińskiego ufundowała dla LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego nagrodę w postaci sprzętu sportowego. Nagrodę wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego Franciszek Trąpczyński. W spotkaniu oprócz wyróżnionych udział wzięli Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel, Wicestarosta Kępiński Zenon Kasprzak, Przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego Franciszek Trąpczyński, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Kępnie Andrzej Jóźwik oraz dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych.