05 Luty 2024
W trakcie spektaklu
Licealiści
W trakcie spektaklu
Licealiści z wizytą w teatrze

W piątek, 2 lutego uczniowie klasy 2b Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie, razem z wychowawczynią panią Edytą Rybczyńską oraz z panią Renatą Jany, uczestniczyli w wycieczce do Kalisza.
Licealiści podczas tego wyjazdu udali się do teatru, gdzie mogli obejrzeć spektakl "Szalone nożyczki".
Jest to komedia kryminalna, która została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako najdłużej grana bez przerwy sztuka teatralna. Uczniowie w trakcie występu mogli wpłynąć na bieg wydarzeń, tym samym bardzo angażując się w odgrywaną przez aktorów sztukę. Świetne wykonanie "Szalonych nożyczek" dostarczyło im dużo śmiechu i rozrywki.
Dla klasy 2b wizyta w teatrze stanowiła nagrodę za zajęcie I miejsca w Powiatowym Festiwalu Teatralnym, która została ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Kępnie.