08 Sierpień 2011

Oferta dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej/drzewnej i skórzanej
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza mikro, małe i średnie firmy z branży meblarskiej/drzewnej i skórzanej z całej Polski do uczestnictwa w projekcie pt.: „Własność intelektualna – niedoceniony potencjał przedsiębiorców”. Projekt współfinansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (PO IG).

Celem projektu jest podniesienie świadomości MŚ na temat korzyści płynących z ochrony własności intelektualnej i zapoznanie przedsiębiorców ze sposobami jej ochrony.
Przedsiębiorcy mogą skorzystać z:
- doradztwa wirtualnego rzecznika patentowego (www.marr.pl/rzecznik ),
- bezpłatnych seminariów edukacyjnych na temat własności intelektualnej, wzorów przemysłowych, znaków towarowych,
- konferencji,
- kampanii medialnych,
- publikacji (poradników) i artykułów specjalistycznych.
Szczegółowych informacji udziela:

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego