19 Sierpień 2020
Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie
Oddział Leczniczo-Rehabilitacyjny w Grębaninie
W poniedziałek 17 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Kępnie podpisana została umowa na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Rozbudowa istniejącego Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie o nowy budynek wraz z łącznikiem oraz przebudowa istniejącego budynku. W imieniu Powiatu Kępińskiego umowę parafowali starosta Robert Kieruzal oraz członek zarządu Marek Potarzycki.

Zgodnie z zawartą umową w ciągu najbliższych ośmiu miesięcy wykonana zostanie dokumentacja projektowo-kosztorysowa wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń umożliwiających rozpoczęcie prac budowlanych. Zakres zlecenia obejmuje przygotowanie projektu przebudowy istniejącego budynku, w którym obecnie mieści się oddział leczniczo-rehabilitacyjny oraz projekt nowego budynku wraz z łącznikiem do istniejącego budynku. Projekt ma mieć charakter kompleksowy uwzględniający specyfikę świadczonych w tym oddziale usług medycznych.

Zgodnie z warunkami przetargu wykonawca zadania w ciągu dwóch najbliższych miesięcy ma przedłożyć trzy koncepcje projektowe. Po wyborze koncepcji wykonawca będzie mieć kolejnych 6 miesięcy na wykonanie projektu.

Wykonawcą zadania zgodnie z przeprowadzoną procedurą przetargową jest C+HO aR Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Wartość zlecenia to 168 448,50 złotych