16 Wrzesień 2020
Zmiana organizacji ruchu na ul. Dworcowej w Kępnie !  Starostwo Powiatowe w Kępnie informuje, iż wraz z rozpoczęciem inwestycji dotyczącej przebudowy ul. Dworcowej w Kępnie od dnia 21 września 2020 roku zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu.  Za utrudnienia występujące w związku z modernizacją ulicy przepraszamy.
Uwaga ! Zmiana organizacji ruchu na ul. Dworcowej. Starostwo Powiatowe w Kępnie informuje, iż wraz z rozpoczęciem inwestycji dotyczącej przebudowy ul. Dworcowej w Kępnie od dnia 21 września 2020 roku zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Za utrudnienia występujące w związku z modernizacją ulicy przepraszamy.
Zmiana organizacji ruchu na ul. Dworcowej w Kępnie !

Za utrudnienia występujące w związku z modernizacją ulicy przepraszamy.