09 Wrzesień 2011
W dniu 5 września 2011 roku  w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Słupi pod Kępnem odbyło się spotkanie nowej jednostki prowadzącej Caritas Diecezji Kaliskiej z uczestnikami, ich rodzicami, kadrą oraz przedstawicielami Powiatu.
Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą w Kaplicy znajdującej się w budynku Caritas. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek na świeżym powietrzu. Obecny na spotkaniu Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz oraz Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie  Zuzanna Czworowska przywitali Dyrektora Caritas Diecezji Kaliskiej ks. Sławomira Grześniaka  i Kierownika WTZ – ks. Damiana Skonieckiego oraz złożyli  Kierownikowi, kadrze oraz uczestnikom Warsztatu życzenia:  wielu sukcesów, nowych pomysłów oraz pomyślności w realizacji zadań i celów stawianych na najbliższe lata.
Atrakcją tego spotkania był pokaz udzielania pierwszej pomocy i ratowania życia przez  Ochotniczą Straż Pożarną ze Słupi pod Kępnem.