21 Luty 2011

W dniu 20 lutego 2011r. w Auli Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala ogłoszenia wyników konkursu Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionów 2010.

Wśród laureatów z terenu powiatu kępińskiego Kapitału wyróżniła trzy firmy:
Najwyższym wyróżnieniem „ HIT Rubinowy z Gwiazdą” wyróżniono: Zakład Mięsny Piotr Rachel z Lipia w kategorii rolnictwo i przetwórstwo żywności.
Nagrodę wręczał Wicemarszałek oraz Wicewojewoda Wielkopolski. Łącznie powyższą nagrodą uhonorowano osiem firm w Wielkopolsce.
Rubinowym HITem wyróżniono firmę POLSERWIS Wojciecha Liebnera z Kępna, w kategorii handel i usługi – za wybudowanie kompleksu mieszkaniowego w Kępnie przy ulicy Broniewskiego. Trzecią firmą wyróżnioną HITem została Fabryka „MEBLE – LASKI”, docenioną za segment meblowy WIKTOR.
Atrakcją wieczoru był koncert Grupy VOX.