21 Luty 2011

Starostwo Powiatowe w Kępnie ul. Kościuszki 5,63-600 Kępno
organizuje nabór kandydatów na stanowisko Radcy Prawnego
Oferta :OR. K .2110.2.2011 z dnia 21 lutego 2011r.

1.Zakres zadań wykonywanych na stanowisku urzędniczym :
1.Obsługa prawna  Starostwa Powiatowego w Kępnie.
2.Sporządzanie opinii prawnych.
3.Zastępstwo procesowe Skarbu Państwa i Powiatu Kępińskiego przed sądami.
4.Parafowanie projektów umów, zarządzeń, uchwał rady i zarządu.

2.Wymagania związane ze stanowiskiem urzędniczym objętym naborem :
1)wykształcenie :
a.konieczne : wyższe prawnicze ,
b.aplikacja radcowska – wpis na listę radców prawnych.
2) doświadczenie (staż pracy) :
konieczne :  na stanowisku radcy prawnego w administracji publicznej, bądź na stanowisku prawnika w zakresie obsługi prawnej samorządu terytorialnego.
3)Zależność służbowa : Starosta Kępiński,
4)Warunki pracy : praca w wymiarze pełnego etatu.
5)Miejsce wykonywania pracy: Starostwo Powiatowe w Kępnie ul. Kościuszki5, 63-600 Kępno
6)pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
7)brak skazania za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub
umyślne przestępstwo skarbowe,
8)nieposzlakowana opinia,
9)stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

3.Oferty osób ubiegających się o wyżej wymienione stanowisko urzędnicze powinny zawierać :

1.kwestionariusz osobowy,
2.życiorys (c. v.),
3.list motywacyjny,
4.kserokopia dowodu osobistego,
5.kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz umiejętności zawodowe kandydata,
6.kopie świadectw pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia kandydata,
7.zaświadczenie o braku skazania za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (pobrane z Krajowego Rejestru Karnego),
8.oświadczenie kandydata o zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
9.zaświadczenie lekarskie,
10.oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wyżej wymienione stanowisko urzędnicze.

4. Oferty wraz wymaganymi dokumentami, o których mowa w punkcie 3, należy składać w zamkniętych kopertach : do dnia  10 marca 2011 r. do godz. 15.00
z dopiskiem ,,NABÓR - na  stanowisko : Radcy prawnego” - miejsce składania ofert : Sekretariat Starostwa Powiatowego  w Kępnie, ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno.

5.Inne informacje :
Procedura naboru na stanowisko radcy prawnego obejmuje :
-kwalifikacja formalna - badanie złożonych ofert pod względem ich kompletności i spełnienia wymagań formalnych określonych w punktach 2 - 3;
-rozmowa kwalifikacyjna z Komisją Rekrutacyjną powołaną przez Starostę Kępińskiego w dniu 11 marca o godzinie 10:00.
-informacja o wynikach naboru zostanie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego  w Kępnie.

Nazwa pliku Pobierz
KWESTONARIUSZ OSOBOWY.pdf pobierz