Strona główna Rozwój Inwestycje Inwestycje dofinansowane ze środków zewnętrznych Inwestycyjne Remont stacji uzdatniania wody i basenu w Zespole Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem

Tytuł projektu

"Remont stacji uzdatniania wody i basenu w Zespole Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem"

Współfinansowanie zadania

Zadanie realizowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Modernizacja Infrastruktury Sportowej.

Beneficjent

Powiat Kępiński

Zakres rzeczowy

Zadanie objęte umową zakłada remont stacji uzdatniania wody obsługującej basen oraz remont niecki basenu poprzez wbudowanie w istniejącą nieckę żelbetową niecki ze stali nierdzewnej wyposażonej w górne rynny przelewowe oraz profilowanie dna basenu o głębokości od 1,0 metra na początku, 1,3 metra w środku długości i 1,8 metra na końcu basenu, wykonanie instalacji odkurzającej dno basenu wraz z zakupem odpowiednich urządzeń, wykonanie instalacji przeciwprądu oraz biczów wodnych (w niecce przewidziano dodatkowo elementy do masażu karku i barków), wykonanie zejść do basenu oprócz tradycyjnego w postaci drabinek poprzez schody umieszczone w części płytkiej basenu oraz montaż podnośnika dla osób niepełnosprawnych. Remont basenu to także wymiana okładzin ściennych pomieszczenia basenu, posadzki oraz sufitu. Zmodernizowane zostaną także instalacje zasilające nieckę basenową oraz instalacja elektryczna w obiekcie.

Koszt realizacji zadania zgodnie z umową na dofinansowanie projektu

• wartość zadania – 2 404 490,00 złotych
  • dotacja – 977 400,00 złotych